Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miből lehet manapság pénzt...

Miből lehet manapság pénzt csinálni?

Figyelt kérdés
Kezdőtőke meg minden nélkül...
2016. márc. 30. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Munkából, de nem csak manapság, hanem amióta létezik az emberiség.
2016. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem elég a fizetés amit adnak! Túlórára, plusz munkára nincs lehetőség.
2016. márc. 30. 12:16
 3/10 anonim ***** válasza:

amikor valaki azt mondja, hogy munkából, akkor nem alulfizetett és kizsákmányolt alkalmazotti létre gondol, ahol fix kereset van.


Pont ezt a fajta gondolkodást kellene elfelejteni és átalakítani, hogy a munka azt jelenti, hogy másnak dolgozol. E mellé van egy főnököd, aki megmondja mit és hogyan.



Amúgy is, amíg alkalmazott vagy addig mindig is alul leszel fizetve, hisz hiába keresel te havi 1 milla nettót, ha mellé napi 8 órás robot jár és a főnök osztja be az évi 20-25 napos szabadságodat.


Persze ehhez kell szaktudás vagy ha az nincs akkor józan paraszti ész és kreativitás.

2016. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na, hát pont erre gondoltam amikor kérdeztem hogy miből lehet pénzt csinálni! Én se munka nélkül gondoltam!
2016. márc. 30. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Tanulni kell, és jobb munkád lesz. Tudom, ez nehéz, én is épp ezt csinálom. De várni a lottó ötösre, meg hasonlókra felesleges.
2016. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok, és mit tanuljak amivel pénzt lehet keresni?
2016. márc. 30. 12:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Amiben jó vagy. Mondhatnám hogy mérnök, ha csak bukdácsolsz matekból, mondhatnám hogy sebész ha nem bírod a vért, mondhatnám hogy informatikus ha a gépet se tudod bekapcsolni. Senki nem jó mindenben, de valamiben biztosan. Erre te tudsz rájönni, meg arra hogy mi akarsz lenni. Persze ez se könnyű. De ha úgy indulsz , hogy te annyit akarsz keresni mint bill gates, hát akkor ideje leszállni a földre sajnos. Mindenki annyit akar keresni, én is persze. Csak hát ez nem így működik.
2016. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy mindenki tehetséges valamiben csak nem biztos hogy abból a valamiből meg lehet élni. Ezért kérdezem, hogy mi az istent tanuljak amiből pénz is van, és elég hozzá egy tanfolyam is!
2016. márc. 30. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Erre hiába várod mástól a választ.

Egyrészt: Ami neked sok pénz az másnak még lehet kevés, vagy éppen fordítva.


Másrészt: Mindenkinek mások a lehetőségei, elvárásai elképzelései.


Tessék itt egy lehetőség:

Tanulj folyamatosan nyelvet, szabadidődben, majd vállalj munkát külföldön pár év múlva, a jelenlegi szakmádban.

Nem vitathatod,hogy járható út, azt sem,hogy nem keresnél többet. Csak hát például ez a dolog is már ott elbukik,hogy nem sok ember szeret tanulni:)


Persze lehet tanulni magyarul is ezer egy dolgot, de kifogást is lehet ezekre találni pont ugyanannyit.

Drága, nincs rá időm és társai

2016. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

erre most mondanám azt, hogy többdiplomás emberek is állás nélkül vannak vagy épp húzzák az igát a szalag mellett 3 műszakban. Kezdő mérnöknek adnak 250e bruttót...nos jól hangzik, de ezzel nincs kisegítve. alig 60e-rel keres többet mint egy gyári szalagmunkás és a felelőssége meg az elvárás felé 15-20x akkora.


Ha nem tudsz semmit, akkor igen tanulni kell, olyat amit el tudsz utólagosan adni. Mindegy mit, mert mondhatni a zacskózott kutyasz@rra is lehet vevőt találni. Persze, ahhoz is tudás kell,hogy őket megtaláld és olcsón elérd.


Senki nem fogja azt mondani, hogy itt egy 12 lépéses könyv, amit ha végig csinálsz, akkor több pénzed lesz mint előtte és meg se fogsz gebedni a melóhelyeden.


Én sok külföldi "hogyan legyél milliomos" listát végiggörgettem, 100%-osan betartva az ott leírtakat. Míg a leírójának 1 hónapa alatt hozott 4-5e $-t addig nekem 0-t, sőt buktam is párat vele, mert volt 10-20$-os költség.


De hogy érdemben is hozzászóljak:


amik bizonyítottan pénzt hoznak a konyhára


- oldd meg az emberek azon problémáját, amiért pénzt is hajlandóak áldozni.


-készíts látogatott weboldalt és jeleníts meg rajta hirdetéseket, szponzorok hirdetéseit


-készíts szórakoztató videókat youtube-ra, havi 7-10 milliós megtekintésnél már a magyar átlagbér elérhető, még akkor is ha adózol a jövedelmedből.


Pont minap olvastam, hogy Herby videóján elhelyezett reklám miatt másnapra az adott webshopban 80e-ft volt az aznapi forgalom, az amúgy napi 15e-ft-os átlag mellett.


- illetve a sötét oldal, írj egy könyvet a "hogyan legyél milliomos" címszóval és add el az embereknek. Nem baj ha nem lesznek tőle milliomosok, eddig se lett senki az ilyen könyvektől sem sikeresebb, sem jobb, sem gazdagabb.


Még 1 megjegyzés. Mindegy milyen témában mozogsz, törekedj az egyediségre.

2016. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!