Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson mennyi az esélye,...

Jófogáson mennyi az esélye, hogy megveszik tőlem a terméket?

Figyelt kérdés

Tegnap töltöttem fel, eddig csak 23-an nézték meg.

Hogyan adjam el őket? 2 termékről van szó, egyben adnám őket, de odaírtam, hogy külön-külön is megvehetők.

Adjak le az árból?



2016. márc. 30. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Aranyom, nem azon mulik hol hirdeted, hanem hogy olyan aron van-e es olyan-e a termek, amire van kereslet. Ha arulgatni akarod, megnezed a tobbiek mennyiert adnak hasonlokat, es felteszed ugyanannyiert. Ha el is akarod adni, vagy irsz valami frappans szoveget, vagy belovod az arat a tobbiek ala.
2016. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából az egyiket drágábban, a másikat viszont jóval olcsóbban adom, mint amiért vettem még vaterán. (a kettőt együtt annyiért adom, amennyit költöttem rájuk összesen)
2016. márc. 30. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted annak mennyi az esélye, hogy megveszik a Vaterán a termékemet?

"Hogy adjam el őket?"

Úgy, hogy olcsón adod és türelmesen vársz.

Van olyan cuccom a Vaterán, amit fél éve hirdetek és most vették meg :-)

Az eladás az nem arról szól, hogy felteszem ma és 2 óra múlva már nincs is meg, mert megvették.

Első jól írta: jó áron és keresett terméket kell árulni.

2016. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy kicsit türelmetlen?

Egyébként nem rossz arány, amit irtál!

2016. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
A jofogas.hu-n hozzá vannak szokva, hogy fillérekért vesznek dolgokat!
2016. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

"Egyébként nem rossz arány, amit irtál!"


Hát, nekem inkább lássa 2 ember a Vaterán, abból az egyik vevő, mint 200 a Jófogáson :-)

Komoly, volt olyan, hogy 2 nap alatt több, mint 200-an látták egy holmimat a Jófogáson, de vevő....egy szál se.... csak nézték... aztán jött valaki, az meg azt mondta: tegyem el neki 2 hétig, majd akkor tud fizetni.

Vaterán meg megvették 4 nap múlva :-)

2016. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Tőled függ.

Ha árulni akarod, akkor nem valószínű, hogy hamar elkel, már ha elkel.

Ha el akarod adni, akkor meg fogják venni.

Nem érdekel senkit, hogy szerinted mennyit ér a cucc. Az a fontos, hogy a vevő mennyit tud / hajlandó fizetni érte.

2016. márc. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eladni akarom őket, és ez egy egyszeri alkalom. Vaterán vettem az autómodelleket, de elnéztem a méretarányokat, meg egy kicsit az is zavar, hogy egyik sem "gurul", mert tulajdonképpen "csak" modellek.
2016. márc. 30. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem a Vatefán árulod?
2016. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!