Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshet ilyen sokat...

Hogyan kereshet ilyen sokat egy prosti Amerikában?

Figyelt kérdés

"Prostitute – Pennsylvania, United States $20,000 a week"

A lista végefelé írja: [link]


Tehát 5 és fél millió forint hetente!



2016. ápr. 5. 09:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk van ennél állítólag még durvább is de ezt már nem hiszem el! Prostitutes – Filipino Women in Japan $150 Million a year
2016. ápr. 5. 09:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem valami utcán álló, 80 betegségben szenvedő lányka, hanem luxusprosti, aki 200$-ért áll veled szóval és 5* lakosztály nélkül meg se dughatod.
2016. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Mondjuk van ennél állítólag még durvább is de ezt már nem hiszem el! Prostitutes – Filipino Women in Japan $150 Million a year"


Az osszes filipino no ennyit kuld haza per ev, nem egy no keres ennyit.


A 20k/het-nel megnezheted a sztorit: "In a story on NPR, ***a woman tells the photojournalist*** that she is able to make up to $20,000 a week by working five days week in the US State of Pennsylvania by charging men for sex."


Pennsylvanaban illegalis a prostitucio, egy no meg egyedul ennyi illegalisan szerzett penzt nem tud kezben tartani, ha tarsakat-segitseget vonna be, hamar egy strici kezere kerulne, aki lenyulna a keresetenek 90%-at, szoval kamu sztori.

2016. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pennsylvanaban illegalis a prostitucio, egy no meg egyedul ennyi illegalisan szerzett penzt nem tud kezben tartani, ha tarsakat-segitseget vonna be, hamar egy strici kezere kerulne, aki lenyulna a keresetenek 90%-at, szoval kamu sztori.


Tudom hogy ott illegális és tudom hogy van valaki a prosti "mögött" aki fenyegeti és elveszi a keresetének a nagy részét.

2016. ápr. 5. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintetek azok a lányok akik a silvio berlusconi által rendezett bulikon kényesztették az öreget rongyos 100 euróért csinálták :) .Csakhogy európánál maradjunk. De őket is beszervezi valaki és nem ingyen!

Egyébként ausztráliában is nagyon jól keresnek ezek a lányok és olyan feltételek vannak hogy van aki szereti csinálni !

2016. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Béluska2016 ***** válasza:
51%

Nem tudom ki hogyan számol, de saját tapasztalat:

Kínában, Hongkongban a "utca" lányok, (nem luxus, nem 5* hotel) 1 órára 500-1000 Hkd/yuan (36/42Ft) ez nem hangzik túl jól. De a kuncsaft fizeti a szobát, általában isznak/esznek előtte, (ez ott filléres szokás). Tehát a lány szinte semmire nem költ, a zuhanyzás a szoba árban van. Naponta (tudom) lezavarnak 10 kört. Ez 180000-420000 forint. Ne legyünk nagyképűek, vonjuk le a rossz napokat, az élet fent tartási költségeket, a pihenő napokat, egyszerűen csak osszuk el 10-zel, majd szorozzuk meg 30-cal...

540 000 - 1 260 000 forint/hó. Melyik férfi keres ennyit ma munkával bárhol a világon?

Nem tudom mennyit keres egy magyar prosti?!

Azt is tudom, hogy válogatás nélkül mindenkit be kell vállalni (itthon). De ott válogatnak a csajok, olyan (pénzes és jól szituált) nyugat európai, amerikai, ausztrál vendégek vannak, hogy nincs miért válogatni!

Ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy a szüleim miért fiút csináltak?!

2016. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!