Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvehetem kiskorúként édesanyá...

Átvehetem kiskorúként édesanyám Pick Pack Pont-os csomagját?

Figyelt kérdés
Megérkezett az SMS, hogy lehet menni érte. De anyukám eltörte a lábát, szóval ő most egy ideig nem megy nagyon sehova. Nekem kellene átvenni de nem vagyok benne biztos, hogy ideadják. Egy: Kiskorú vagyok. Kettő: Nem az én nevemre lett rendelve. Átvehetem?

2016. ápr. 6. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Valószínű odaadják nem kell személyi mint pl a postán.

Megmondod milyen névre érkezett és kifizeted.

2016. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az első válaszoló tök hülye látszik hogy soha nem vett még át így csomagot csak beleakar pofázni a dolgokba!A szállítási feltételek közt benne van hogy az átvételkor elkérik a személyit és fel is írják a számát!
2016. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ideadták, miután elmondtam mi a helyzet. Az volt az egyetlen csomag ami akkor bejött. Csak megnézte a személyim de nem írta fel a számát. Elhoztam és kész. Azóta meg már anyám is tud járni. XD
2016. júl. 3. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!