Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankkártya paypass nélkül?

Bankkártya paypass nélkül?

Figyelt kérdés

Melyik banknál lehet olyan egyszerű lakossági folyószámlát nyitni, amihez adnak egy darab bankkártyát

a) paypass nélkül, vagy

b) paypassal, nulla forintra módosítható limittel?

Nem kérek sem kérdezősködést, sem jó tanácsokat. Aki nem tud válaszolni erre és csak erre a kérdésre, az kérem ne írjon!



2016. ápr. 6. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Minden banknál, szerintem mindegyik folyószámlához van ilyen. Lehet, hogy külön kell valamennyit fizetni, ha nem olyan bankkártyát kérsz, mint amit alapból adnak a számlához.
2016. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erste
2016. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Van pl. contactless bánkártyájuk .
2016. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A contact.._vel hüllőséget írtam , szerintem ez lesz a te kártyád, tessék : [link]
2016. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs minden banknál, nyilván már megkérdeztem a sajátomban (BB). Második, köszönöm szépen, fogok érdeklődni.
2016. ápr. 6. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, amit írsz, férjem pont a BB-nél igényelt a számlájához paypass nélküli kártyát ahelyett, amit automatikusan adtak volna. Csak kétszer kellett kifizetni a kártya legyártásának árát.
2016. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2016. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
OTP-nél sem kötelező a Paypass.
2016. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, másoknak is hasznos lesz. A kártyám fokozottan ki van téve az ellopás veszélyének. Diákoknak [értsd: csóró egyetemistáknak] való számlacsomagot kerestem, azok többségéhez pedig PayPass-os kártya választható, illetve csak azt reklámozzák. Ezért hittem, hogy a hagyományos kártyák kihalófélben vannak.
2016. ápr. 6. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!