Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért érzi valaki átlagosnak...

Miért érzi valaki átlagosnak azt hogy ő 90 ezret költ havonta csak élelmiszerre, holott nagyon nem átlagos és az átlag közel sem így él?

Figyelt kérdés

Egyik előző kérdésben fejtegette egy illető hogy szerinte a havi 90 ezres kosztköltség egy főre egyáltalán nem sok, sőt átlagos.


Aztán elkezdte kifejteni hogy jön ki és kiderült hogy mindennap salátát rendel meg 600 forintot elkávézgat meg önkiszolgáló étteremben eszik.


Másnak meg a fizetése 90 egész hónapban.


Burokban élnek ezek az emberek?


2016. ápr. 10. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vannak akik csak olyanok körében forognak mint önmaguk vagy annál is gazdagabbak. Ők ezt látják maguk körül ez számukra az átlagos. Meg az is kérdés kiéhez viszonyítod az életed. Van egy ismerösnőm aki magát szegénynek tartja pedig most vett 7 millióért egy enyhén használt Mercedest. Attol függ mennyit keresel.
2016. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Inkább provokációnak tűnik az a kérdés, de simán el tudom képzelni hogy valaki világéletében olyan anyagi körülmények között élt hogy ez neki természetes legyen, és kívánom hogy sose jöjjön rá arra, mennyire pénzkidobás az amit csinál.
2016. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Minden viszonylagos.
2016. ápr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Már a kaja is pénzkidobásnak számít?

(Persze tudom, itt mindenki maga vágja le a csirkét és a gonosz gyorsétterembe csak ördögűzés céljából menne...)

2016. ápr. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Saavedro ***** válasza:
100%

"Inkább provokációnak tűnik az a kérdés"


Mert az is. Mellesleg komolyan 4-5 kérdést raksz ki naponta?


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Itt az a bizonyos kérdés, ahol senki nem fejtegetett semmit, csak megint jöttél a büfögéseiddel.

2016. ápr. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Én írtam a kérdést, és nem azt írtam, hogy átlagos, hanem hogy nem olyan ritka mint azt egyesek gondolnák. Illetve azt, hogy nem kell hozzá se étterembe járni, se bélszínt enni, mint ahogy azt Till Sándor kedves felhasználó kifejtette.
2016. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attòl függ hogy ki milyen körökben mozog. Aki 300-400-at keres, az bőven elkölthet ennyit ha minősèget nèzi es hogy egeszseges legyen amit eszik. Èn vègigjàrtam a ranglètràt, nettò 75-el kezdtem, 20.000 jutott kajàra. Most nettò 220 a bèrem, 60.000 megy el kajára. Mindig a bevételemhez igazìtom a kiadàst ès nem fordítva.
2016. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Belinkelem válaszom:


,, Nem sok,én havi kb 80-t költök kajára,mivel eddzek keményen csak a legjobb minőségi húsok mehetnek,se pizzát,se mekit nem eszem meg,műanyag undormányok és hízlalnak.

Azért megdöbbentő mert a magyar 85%-a csak a sz_rt látja,és beleköt mindenbe mivel kis életében ez jelent nekik vigaszt.


Megint Séf fiú,mindig más.Már elmondtam ki a f..szt érdekel más 90-t keres lekak_ljuk,oldja meg,képezze magát,keresse a lehetőségeket.

Én megfigyeltem a múltkor két sikeres fiatal srác 22 évesek lehettek,miről beszélgettek?

Csinálni kellene egy olyan appot ami ezt és ezt csinálja de érdemes lenne hozzá egy weboldal ahol árulnánk ennyiért és ennyiért.

Vállalkozói mentalitás,ötleteltek.

Ezzel szemben miről beszél az átlag egyetemista?

..Hú ecsém hétvégén úgy berúgtunk kétszer hánytam,semmire se emlékszem".

Ennyit erről,mindenki magának köszönheti.

Egyik haveromnak sikeres marketing cége van félévig bírta egyetemi koliban lakást az állandó hányás,ivászat amit látott,elege lett,nem akarta látni,amíg ő ötletelt a haverjaival addig a sok senkiházi meg csak bulizott megállás nélkül,na pont majd ők fognak elmenni 90-ért,120-ért meg 160-ért dolgozni valahova ha felveszik.


Nem sok a 90,főleg ha eddzeni jársz,napi 750g-1kg csirkemell ha lecsúszik.

És igen informatikus vagyok Séf fiú én is :))))

Nekünk sose kellesz megélni nettó 90-ből mivel van agyunk és amíg a sok senki el van otthon,addig én krampácsolom a kódokat,képzem magam hajnalokig,pont ezért,hogy a piacképességem magasan maradjon."


Nem burokban hanem értsd meg,VALAKI TETT ÉRTE,hogy ott legyen és nem csak melegedett,foggal körömmel akarta a sikert csak ez járt a fejében,lépett,és nem henyélt mint az átlag magyar.

2016. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 pontosan. Annyi kiegészítést még hozzáfűznék, hogy nem kell ehhez informatikusnak lenni, csak érteni kell ahhoz amit csinálsz, és jobb szolgáltatást/terméket nyújtani mint a konkurencia.
2016. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Saavedro ***** válasza:

"Én írtam a kérdést, és nem azt írtam, hogy átlagos, hanem hogy nem olyan ritka mint azt egyesek gondolnák. Illetve azt, hogy nem kell hozzá se étterembe járni, se bélszínt enni, mint ahogy azt Till Sándor kedves felhasználó kifejtette."


Mi a fájásról beszélsz??? Mindkét kérdést te írtad ki, ott a neved!

2016. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!