Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes vásárlásomat...

Internetes vásárlásomat elrontották?

Figyelt kérdés
Internetes webáruházban vásároltam kedvezménykuponokkal. Összegyűjtöttem amit venni akartam majd a kedvezményeket beregisztrálva fizettem 6000ft-ot. Kifizettem átutalással ma már ki is küldték a csomagot , átvettem és látom a számlán hogy egy csomó terméket 0 ft os áron, teljesen ingyen kaptam. Csodálkoztam is hogy miért csak ilyen keveset fizetek a végén de már nem foglalkoztam vele. Kérdésem az lenne, ha a webáruház rájön hogy hibázott követelhet rajtam plussz pénzt, hogy fizessem ki a különbözetet?

2016. ápr. 11. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesem követelheti, de kérdés hogy észreveszik-e vagy sem, illetve ha észreveszik akkor fognak-e követelőzni vagy hagyják a fenébe az egészet.
2016. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a kedvezménykupont így számolták el. Mi a probléma? Kifizetted már a kedvezmény után megmaradó részt utalással. miért is kérne bárki bármit?
2016. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért a számlát valaki kiállította, meg beletette a csomagba csak ránézett,hogy mi van rajta szerintem fel tűnt volna neki,hogy az oldal első fele tele van nullával..csak most azért nem merem használni, mert mi van ha mégis lesz következménye?
2016. ápr. 11. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:

A kedvezményeket gyakran számlázzák úgy, hogy ahelyett, hogy pl az első 1000 Forintos terméket is és a 2. 1000 forintos terméket is 500-nak számlázná, inkább levonja az 1000 Ft-os kupont a végösszegből, és az első terméket 0-nak, a 2.kat meg 1000-nek írja.


Végeredményben ugyanannyit fizetsz, csak a termékenként eltérő a kedvezmény mértéke.

2016. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!