Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell kinéznie egy...

Hogyan kell kinéznie egy nyomkövető számnak?

Figyelt kérdés
EBay-en rendeltem Kínából pár napja, és a csomaghoz kaptam egy tracking numbert, ami egy 11 jegyű számsor volt, betűk nélkül. De ezt azóta se tudtam megnézni, mert minden oldal hibát jelez vagy nem tudja azonosítani. Most akkor ez mégse a csomag száma, csak a feladó írt oda valamit?

2016. ápr. 12. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hónap mire ideér.
2016. ápr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
28%
Nincs kötött formátuma, minden postánál másképp néz ki.
2016. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért nem értettem, mert ugye elvileg két betű - 9 szám - 2 betű formának kéne lennie a nemzetközi csomagokon. De rákérdeztem az eladónál, és kiderült, hogy ez csupán Kínán belül érvényes, és csak addig tudnak ők is utánanézni, amíg az országon belül mozog.
2016. ápr. 13. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem éppen,lehet ilyen,pl KG12345678901RK

Vagy csak számból áll,

De itt 1 nyomkövető oldal,nekem ez mindent kimutat!!

[link]

2016. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudok az oldalról, de nem ismeri fel, se a többi, a China Post se, pedig azzal küldték.


Ma ezt írta az eladó:

"we send the item by normal shipping,this tracking no. is only for china post,you can not track it in international shipping,pls understnad

Your item was sent out on Apr.11,it will take 15-40 days."

2016. ápr. 13. 15:07
 6/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A legtöbb szállításhoz nincs nyomkövetési szám (plusz pénzbe kerül neki). Ha valami van, az se mindig jó. Nekem is szokott kiírni az ebay, de az alapján semmi. Viszont attól még megérkezik.
2016. ápr. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod követni, ha ajánlva adták fel. Az ajánlási ragszám két betű R+valami+sok számjegy a végén pedig 2 betű,ami ha a küldeményt Kínában adták fel, akkor CN. Ha ilyen számod van akkor tudod követni. Ha Mo-on minősítik ajánlottá, akkor az RX+ egy csomó szám, de azt a feladó nem tudja megadni.
2016. ápr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!