Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladhatok megmaradt fűtőolajat?

Eladhatok megmaradt fűtőolajat?

Figyelt kérdés

Van kb 30 liternyi régről megmaradt fűtőolajam. Mivel nincs rá szükségem, nincs mivel elhasználni, meghirdetném apróhirdetési oldalon.

Ez lehetséges? Nem ütközik jogszabályba? A jövedéki adóra gondolok elsősorban...

Mivel benzinkúton lett vásárolva annak idején, egyszer az államnak már be lett fizetve az adótartalma. Én pedig magánszemélyként magánszemélynek adnám el.

Láttam már hasonló hirdetést, de gondoltam megkérdezem biztos, ami biztos.


2010. ápr. 6. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kereskedelmi mennyiség. Add el nyugodtan! Ne vacakolj és ne parázz!
2010. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :)
2010. ápr. 6. 19:03
 3/6 A kérdező kommentje:

Feltettem egy oldalra. Közben érdekes üzeneteket kaptam valakitől, miszerint azonnal töröljem a hirdetésemet, ha nem akarom, hogy feljelentsenek, mert a hirdetéssel jogszabályba ütköző bűncselekményt követtem el. :S

Csak akkor mi a fenét csináljak vele, ha elhasználni nincs mivel? Öntsem a Dunába??? Azt megengedik a jogszabályok?

2010. ápr. 12. 17:51
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Küldjél légyszi emailt az infókkal kapcsolatban.


Köszi

2010. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is vevő lennék rá, ha még van esetleg..


irj mailt!

2010. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a buta fenyegetésekkel. A mutyizás nem itt kezdődik. Ezt a mennyiséget bármikor, bárkinek el/átadhatod.
2010. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!