Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A tesco mikor lesz újra 0-24...

A tesco mikor lesz újra 0-24 órában nyitva? Vagy csak a vasárnapok lettek visszaállítva?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, csak a vasárnapok lettek visszaállítva. Én is írtam levelet, hogy mi lesz a 0-24-es nyitva tartással, de azt írták vissza, hogy felmérik a vásárlói igényeket.

Egyenlőre ezt az oldalt találtam, aminek az alapítója gondolom, ugyanazt a végcélt akarja elérni, mint mi.


[link]


:) Épp ma indulhatott.

2016. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
lehet, hogy rosszul tudom, de a 0-24-et nem a törvények, hanem gazdasági okok miatt hagyták abba.
2016. ápr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a 0-24 nyitva tartás törvényi kötelezettségeknek megfelelően lett eltörölve, ez a vasárnapi nyitva tartás eltörlésekor állt be, amolyan kiegészítő rendelkezés. Egyébként a tesco ügyfélszolgálat és hangosbemondó is elmondta mindig, hogy

''Üzletünk 22 órakor bezár, a törvényi kötelezettségeknek megfelelően, ezért kérjük fáradjanak a kasszákhoz, mert különben nem áll módunkban kiszolgálni önöket..''

2016. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, az újpesi régen nyitva volt 0-24, de több mint egy éve már nem, szóval lehet, hogy pár áruházban korábban vonták vissza korábban, és csak a forgalmas helyeken maradt meg 0-24
2016. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

sajnálatos, hogy nem lesz újra 0-24... :(

jelenleg egyébként sehol nincs, 5-22, 6-22 van

tényleg nem luxusból akarom a 0-24et, de nekem legalább egy éjféli nyitva tartás szükséges lenne, mert kis boltokba járok, és nagyon kedvezőtlen pénzügyileg is, és nagyon szűk választék van :(

2016. ápr. 18. 23:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Régen a fogarasi úti Tesco Extra is nyitva volt 0-24, arra laktam, és általában 23-ig dolgoztam, így tök jól jött, hogy nyitva volt. Pontosan akkor változtatták meg 6-22-re a Nyitvatartási időt, amikor bejött a vasárnapi zárvatartás. Egyébként több kisebb bolt is megszüntette az éjjeli nyitvatartást ekkor a környéken.

A lényeg.

Tegnap hallottam a TV-ben, hogy még mérlegelik, hogy megéri-e nekik éjjel is kinyitni.

2016. ápr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


kedveljétek az oldalt, hátha felfigyelnek ...:)

2016. ápr. 19. 06:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Visszaállítva" az eredeti állapot lett, ergo az, hogy a boltok - nagyon helyesen - maguk döntenek a nyitvatartásukról.


Tehát a Tesco fogja eldönteni, hogy nyitva lesz-e megint 0-24-ben, mint régen. (Remélem)

2016. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokan nem tudják, de a "vasárnapi zárvatartás" az egyben jelentette a vasárnapi zárvatartást és a 22-5 közötti zárvatartást (sőt, a legelején 22-6-ig, aztán enyhítettek egy kicsit). Tehát értelemszerűen a Tesco kénytelen volt megszüntetni a 0-24-es nyitvatartását.


Mivel most visszaállt minden a régibe, semmi akadálya nincs a 0-24 nyitvatartás visszaállításának. Viszont, ugye tudjuk, hogy ez az egész dolog 1 héttel ezelőtt került szóba, és még csak szombat óta hatályos. Tehát a Tescot is váratlanul érte, vagyis még el sem döntötték, legyenek-e nyitva 0-24-ben egyes boltok, de ha még el is döntik, ezt meg is kell szervezni. Pl. munkaerőt kell biztosítani.


Én valószínűnek tartom, hogy vissza fog állni a 0-24-es nyitvatartás azokban az üzletekben, ahol előtte is volt. Kicsit furcsa lenne, ha nem állnak vissza, mert az azt jelentené, hogy az embereknek ebben az 1 évben változott az éjszakai nyitvatartás iránti igénye, ami előtte hosszú évekig stabilan megvolt.

2016. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A 0-24 nyitvatartást jelenleg és a jövőben a helyi önkormányzatok engedélyéhez kötik. Tehát akkor lehet nyitva éjszaka a Tesco ha az önkormányzat megengedi nekik.


Nyilván nem lesz minden bolt 0-24, mert nem érné meg, de ahol számítanak rá, hogy lesz vásárló éjszaka ott ki fogják nyitni.

2016. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!