Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik napon érdemes szórólapo...

Melyik napon érdemes szórólapot postaládába tenni? Van e különbség a hét különböző napjai között szórólap hatékonyság szempontjából?

Figyelt kérdés
Céges szolgáltatásomat szeretném reklámozni. A postával hordatnám ki a szórólapokat. Mivel szeretnék minőségi anyagokat használni (kiváló színes nyomat, uv lakkozás, vastag papír, jó grafika) nem mindegy, hogy mennyi "hasznosul" belőle.

2016. ápr. 20. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne tedd... Az egyik legkevésbé hatékony marketing eszköz a postaládába tevés. Egy csomó pénzt beleölsz és feleslegesen: az emberek lendületből dobják ki, anélkül, hogy megnéznék.

Épp ezért szokott áldozatul esni a postai értesítő is (a kukában landol) + tescos kuponos füzet, stb.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem hinném, hogy van különbség... talán annyi, hogy egy pénteki napon jobban van esélye annak, hogy valaki felviszi és talán el is olvassa - nem rögtön a földszinten dobja ki.


Ja, és szórólapoztam eleget, + társasházi takarító vagyok - látom az embereket nap mint nap, hogy mit csinálnak a szórólappal.


Ennél sokkal hatékonyabb a személyes kontaktus - ha bp-i vagy, akkor írj privit, talán lennének ötleteim is :-)

2016. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én postaládámból az ilyeneket a kukába iktatom, ha érdekelne és még nem verték volna szét a szórólaptartó dobozt a ház falán, onnan kivenném
2016. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jellemzően vidéki falvakról lenne szó és egész kis városokról. Kevés társasház, nincs szórólapgyüjtő ... egy ház, egy postaláda.

A pénteken én is gondolkodtam.

A gond az lehet vele, hogy a szórólap jellemzően azonnali döntésre sarkal vagy nem. A nem ebben az esetben a kuka.

Az igen, fogja a telefont és hív. Namost a hirdetendő az egy munkanapokon végzett szolgáltatás lenne. Pénteken felhív, de csak hétfőn tudunk kimenni, azaz két nap van közte. Ha pl. kedden, fizetés után akkor másnap vagy aznap meg tudunk jelenni nála a szolgáltatással ... ügyfél örül és mi is.

Szakmai (marketing) szempontból igaz lehet a gondolatmenet?

2016. ápr. 21. 00:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha gondolod, írd meg privátban, mi lenne az - úgy jobban tudnék segíteni.

Rengeteg piackutatásban is részt vettem, magam is csináltam.

2016. ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hihi :))

Jo tanacs..ne itt kerdezoskodj ha komolyan akarod promotalni a vallalkozasod.

Korabbi valaszolok..ohom. Kereskedelemben dolgozom, igaz nem marketinges vagyok de nem is lepcsohaz takarito..

Lehet sot tudom h a legtobben kidobjak ezeket DE ar ertek aranyban meg is ez a LEGJOBB reklam forma!!

Persze nem kell elhinni..hisz nagy multik..Tesco Spar Aldi Alma Gyongy stb biztos tevednek..lehet a szorolapozos fiu jobban tudja ;)

Hogy mikor szord? Sztem nem mind1..Csak laikuskent paraszti esszel..pentek legrosszabb..hetvege jon basz ki.. Plusz sztem erdemes nezni masok mikor szornak..ha tele a postaladam kiba..om egyben sokszor..de ha egy van benne azt muszajbol latom..

Nezd mikor nem szornak masok..

Tobb dolgot is gondolj at..mikor lesz vmi aktivitasod ahhoz is utemezd.. Vagy csinalj emlekezteto szorast stb.

Kuponozas??

Nagy szamok torvenye alapjan gondolkozz sztem.

2016. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!