Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MiT jelent pontosan a bar...

MiT jelent pontosan a bar staff kifejezés?

Figyelt kérdés

Milyen munkakör, milyen feladatokkal jár?

Netes hírdetésekben olvastam, és érdekelne hogy pontosan milyen beosztás is. Azon belül, hogy báros,legalja munkák, stb stb..?!



2016. ápr. 21. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez gyakorlatilag barmilyen bar munka lehet, de korabbi tapasztalataimbol kiindulva szerintem:

- italok elkeszitese es kiadasa (bar staff altalaban nem visz asztalhoz piat)

- keszlet karbantartasa (e.g. ha elfogyott a whisky akkor mesz es hozol, ha elfogyott a lime akkor mesz es felvagsz)

- italok elokeszitese fogadasokhoz (e.g. talcara rakni poharakat, megtolteni oket pezsgovel)

- poharak elmosasa, polish-olasa


Gyakorlatilag barmi, italokkal kapcsolatos dolog belefer ebbe. Ne gondold azt, hogy csak tamasztod a barpultot es a bomba csajokkal mosolyogsz es adod nekik a vodka cranberry-t:) Lesz ilyen is persze, de ha eppen nincs mit csinalnod akkor kegyetlenul fognak adni valami kevesbe kellemes melot.

2016. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, csak volt aki úgy fogalmazott, hogy kb. Mint egy háttérmunkás.. :)
2016. ápr. 21. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Haaat az a "bar-back" vagy "runner".
2016. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!