Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online rendelésnél nem kérhete...

Online rendelésnél nem kérhetek termékcserét, ha az áfás számla cégnévre van kiállítva?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Online rendeltem egy okosórát, az áfás számlát cégnévre kértem. Sajnos 1 hét után probléma merült fel, így visszavittem a terméket. Szerettem volna kicseréltetni, de erre nem volt mód, első körben mindenképp a márkaszervízbe kell beküldeniük, ezt el is fogadtam. Bő 2 hét után jelentkeztek, így visszamentem hozzájuk, kiderült, hogy nem sikerült megjavítani az órát, ezért visszaadják a pénzt. Én szerettem volna egy ugyanolyan terméket helyette, de állítólag erre azért nincs lehetőség, mert nem mint magánszemély vásároltam, hanem mint cég. Keresgéltem a neten, de ezzel kapcsolatban semmit nem találtam. Tényleg van ilyen?

2016. ápr. 23. 15:20
 1/1 anonim válasza:
Nem
2016. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!