Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bérügyintéző-bérszámfejtők...

Bérügyintéző-bérszámfejtők mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Illetve én mennyi fizetésre számíthatok ha van benne tapasztalatom, ismerem a NEXON programot és vidéken egy megye székhelyű városban akarok elhelyezkedni egy multinál?
2016. ápr. 24. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Kelet Mo.: multinál városban, sscben 129-150 ezer.

Megye székhely 200-290 ezer. Attól függ. Van e fősulid, mennyit hajlandó adni a cég, mennyi a munka, sap vagy nexon tudás kell e?!

Ismerősöm sapvel dolgozik, 8 éve számfejt, 129 ezerért. Másik ismerősöm nexonnal számfejt 180 ezerért. Megint másik ismim szintén nexonnal 200 körül van az alapja, de mindig kap bónuszt, jutalmat, és félévente van béremelése.

2016. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg úgy néz ki a szituáció, hogy a munkahelyemen megtanítanák a bérszámfejtést plusz a NEXON programot is. Én meg arra gondoltam, hogy elvégzek egy OKJ bérszámfejtői sulit hozzá, hogy azért legyen papírom is róla ha már gyakorlatot szerzek. Így ha egyszer netán úgy adódik el tudok menni máshova is dolgozni. Mert ha csak gyakorlatom van de papírom nincs róla, sokra nem megyek vele.
2016. ápr. 24. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!