Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Banggood, Tinydeal, Gearbest...

Banggood, Tinydeal, Gearbest oldalakról vásárlás esetén hogy alakul a szállítási költség? Vám, áfa?

Figyelt kérdés

Tervezem több eszköz, kellék vásárlását ezekről a kütyübazárokról,a kérdésem az lenne hogy nagyobb értékű (40-50€) körüli cuccokat rendelt-e már valaki, megéri-e még a raszámolt eu vámtarifák és áfa kifizetése után is onnan rendelni? Vásároltatok-e már ilyen vagy nagyobb értékben, és mennyi volt az áfa és a vám ha távolabbról jött esetleg a cucc?azt tudom hogy ilyenkor a postaköltség is beleszámít.

Konkrétan nagyobb értékben quadcoptert tervezek vásárolni, ami meghaladja a 22 eurós határt, olyan 45€ körül. A válaszokat előre is köszönöm!



2016. ápr. 27. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs postaköltség, csak annyit kell ezeknek az oldalaknak kifizetned, amennyibe kerül az adott termék (legalább a Tinydealnél így van, gondolom a többinél is,de az oldalukon leírják).

A vám pedig: [link]

2016. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gasztromanko válasza:
Tinydeal: Sokszor lehet választani, hogy kínai vagy eu raktárból kéred. Én most eu raktárból kértem telefont, de vám,s e áfa nem volt rajta, 3 munkanap alatt megérkezett. De! A garancia necces. Az én telefonom pl nem működik normálisan, a visszaküldés (nyomkövetési számmal) egy vagyon, 12 ezer forint, mert Kínába kéne küldeni. Az ügyfélszolgálatuk napokig nem válaszol, húzzák az időt. Végül letettem a visszaküldésről, mert rizikósnak találtam. Így buktam közel 50 ezret....
2016. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!