Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki direkt elment egy termékbemutatóra, hogy megszivassa a termékbemutató céget?

Figyelt kérdés
Leírnátok a sztorit?

2016. ápr. 27. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon szivathatôak, sajnos. Amint leveszik hogy nem vagy vevő a hülyesègre, kitessèkelnek.
2016. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Így van, kidob a biztonsági emberük, kivezetnek a teremből..
2016. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Engem a buta hiszékeny barátnőm elrángatott egyre, ahol szokásos "gyere el és kapsz ajándékot" szlogenre, persze az az ajándék hogy egy 50 000 forintos matracot árulnak 500 000 és te megveheted 450-ért. A sok proli meg azt hiszi hogy ajándékba kapott 50 000 forintot.

Na én ott 2 óra után elkezdtem kötözködni, aztán kiküldtek.

2016. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Én voltam és van igazság abban, amit az első írt.


Végigültem a dög unalmas prezentációt, ahol egy RO víztisztító készüléket (piaci ára 30-50e között felszereléstől függően) árultak akciósan 800 helyett 550e-ért.


Bemutatták a jól ismert trükköt - egyenáramú elektródát tettek egy pohár csapvízbe és láss csodát, a víz barna lett (a vízben teljesen természetes és SZÜKSÉGES módon jelen lévő oldott sóktól és vasoxidtól), míg az RO víz nem és tádáááám, mennyi gyilkos dolog van a csapvízben. Meg még jött a parasztvakítás.


A végén feltettem pár kérdést (pl. az egyenáramról, illetve arról, hogy az RO membránt kb. 10-15 köbméter után cserélni kell, tehát nem igaz, amit ők állítottak, hogy megveszed és örök darab). Ha ki nem is tessékeltek de nagyon látványosan kizártak a beszélgetésből és a végén próbáltak elszeparálni a nyugdíjasoktól, aki bezsongtak.


Gané egy népség az összes termékbemutatós, mint a taxis meg az ingatlanos.

2016. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Én elkísértem az anyósom, diplomás ápoló, eü szakoktató végzettségem van, hiperszuper állapotfelmérés, uh-s zsírbontás, zsír a vesén át választódik ki, amit csak akartok.


Két jól írányzott kérdéssel padlóra küldtem őket, na, azóta anyós is feketelistás, egyszer sem hívták.

2016. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!