Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Mosonmagya...

Mi a véleményetek a Mosonmagyaróvár melletti Dunakiliti Veritas cégről? 19/L

Figyelt kérdés
Készülök oda, és nem tudom, hogy mik a vélemények, pozitív illetve negatívumok. Kb, mennyi a fizetés, szállást adnak? Vagy azt te kell bíztositsd magadnak? Munkaprogram? Mik az előnyei, illetve hátrányai . Segítsetek kérlek. Köszönöm szépen előre is .

2016. ápr. 27. 11:20
 1/4 anonim válasza:
Én dolgoztam ott 3 hétig múlt hónapban, nekem nagyon nem jött be az a hely. Ha közvetítő cégen keresztül mész akkor adnak szállást de pl. ahol én laktam ott a legtöbben alkoholisták voltak és éjszakánként balhéztak. A falak olyan vékonyak voltak, hogy még az is áthallatszott ha valaki horkolt és még nem beszéltünk a tisztaságról mert ott az sincs. Első három hónapban max. 100 ezret tudsz keresni ha minimum két szombatot bevállalsz. Azt mondják nem kötelező a túlóra de vannak olyan csarnokok ahol mégis elég gyakori a kötelező túlóra. A régebbi dolgozók nagyon bunkók és nem segítőkészek. Hát erősen gondolkodok, hogy tudjak valami pozitívumot mondani de nem igazán jut eszembe semmi. Bocsi nem akarlak elriasztani ez csak az én véleményem illetve tapasztalatom volt, ha gondolod próbáld meg lehet hogy neked tetszeni fog. Sok sikert a jövőben neked :)
2016. ápr. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.:) De még egy kérdés.. Hogy hogy közvetítőn keresztül? Hova kell ott menni ?
2016. ápr. 28. 11:00
 3/4 anonim válasza:
Én a PannonWork nevű cég által voltam kiközvetítve de vannak más ilyen cégek is csak azokat nem ismerem. Keress rá biztos van weboldaluk.
2016. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..:)
2016. ápr. 28. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!