Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik sportfogadási oldalt...

Melyik sportfogadási oldalt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Legjobb odds, legnagyobb választék. Milyen bankkártyát fogadnak el? Érdekelnek a külföldi oldalak is!

U.I.:És lehetőleg olyat írjatok, amit a NAV nem tiltogat le rendszeresen (például jelenleg a BWIN is elérhetetlen)



2016. ápr. 29. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Bwin-t semmiképp nem ajánlom már többször megkárosítottak engem.

Bet365-ön régóta játszom és soha semilyen gond nem merült fel velük nagyon meg vagyok elégdve az irodával!

2016. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bwinnel mi a gond ? Inkább az Unibet gazember.Múltkor fogadtam ,igaz valszeg lejárt az idő,nyertemmelfogadta,jóváírta,törölte.Kérdezem tőle: Veszteség esetén is törölte volna ? No answer !
2016. ápr. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló

De ahogy észrevettem a bet365-öt is előszeretettel tiltogatja a NAV. Ha jól emlékszem múlt nyáron is egy ideig elérhetetlen volt.

2016. ápr. 30. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem elérhetetlen, csak új domain-re költöznek.
2016. máj. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!