Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha szeretnék ebayről, amazonró...

Ha szeretnék ebayről, amazonról (stb. ) rendelni és több árban is van ugyanaz a termék, van rá garancia, hogy nem utánzat egyik sem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ezt szeretném megrendelni: [link]

Bárhol néztem (ebay, aliexpress, stb.). több árban volt, ELVILEG ugyanaz a termék. Az olcsóbbak viszont "feltűnően" kínaiak (egyrészt a hirdetés nyelvezete, másrészt fel is tüntetik hogy Kínából küldenék), de elvileg ugyanolyan eredetiek. A kérdésem az, hogy ezek csak azért olcsóbbak, mert az eladó olcsóbban adja (szimplán mert "úgy jó neki" :)), vagy silány utánzat, ami vagy működik, vagy nem? Hasonló tapasztalata volt valakinek? Érdemes megpróbálni az olcsóbbat?


Megj.1: nem tudom, jó kategóriába tettem-e a kérdést.

Megj.2: kérem, hogy az "ezt már x alkalommal feltették", stb. típusú válaszokat inkább hagyjuk :)


Előre is köszönöm!



2016. máj. 5. 22:12
 1/4 A kérdező kommentje:
"Utókérdés": Ezt biztos sokan megkérdezték, bár most egy olyan kérdést se találok. Az USA-ból hamarabb érkezne meg, mint Kínából?
2016. máj. 5. 22:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet olcso kinai utanzat, de ahogy elnezem, ez egy sima alvomaszk par leddel, nincs nagyon mit elrontani az utanzatban, az eredetiben is mas ket het alatt ellazul a pantja es hasznalhatatlanna valik.
2016. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és szerinted ez működik?
2016. máj. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen árakat néztél?

A hivatalos oldalon 95$-ért adják.

Ebay USA 60-70$

Ebay Kína 57-63$

Ebay Izrael // Sri Lanka 50$

Egyébként szerintem ugyan azt kapod mindegy honnan rendeled meg.

2016. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!