Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magántelefonszám alapján is...

Magántelefonszám alapján is tudnék egy személyt megkeresni?

Figyelt kérdés

Egy 15 perccel ezelőtt valaki hívott. Felvettem, de nem mutatkoztam be, idegeneknek nem szoktam, ha a telefonszámot se látom, nevezzétek bunkóságnak, bunkóság is, de előbb én kérdezem meg, hogy kihez van szerencsém, de ez a valaki tudta a nevemet, biztos bemutatkozott, de meg voltam ijedve. A hangja egy ismerősömére hasonlított, de ő német és eléggé törten beszéli a magyart, ez a nő pedig rendesen beszélte a nyelvet, illetve az ismerősömnek nincs magyar mobilszáma. Az idegességem ott kezdődik, hogy a végén mielőtt lecsaptam a telefon, elejtett egy nem normálisnak tűnő röhögést, nem nevetésnek mondanám, mint aki be van golyózva. Még mindig a fülemben van az a... nem tudom minek mondani, röhögés, mint aki nem normális.


Valahogy vissza lehet keresni az illetőt? Eléggé le vagyok merevedve. Bár az is lehet, hogy random valakit felhívtak azért, hogy megvicceljék, hát eléggé jól sikerülhetett, ha csak ennyi volt a célja/céljuk, mert azóta is falfehér vagyok.


Bármiféle tanács? Nagyon megköszönném a segítségeteket, legyen az bármi!


2016. máj. 8. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
És mégis mit akart? Vagy te attól majréztál be, hogy egy holdkóros felhívott és beleröhögött a telefonba?!
2016. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!