Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok mondani egy jó és...

Gh05t kérdése:

Tudtok mondani egy jó és realisztikus demo tőzsdéző appot/oldalt?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre jobban elkezdett érdekelni a tőzsdézés, mint kisegítő pénzszerzési(vagy épp az ellenkezője) lehetőség. Tisztában vagyok a tényekkel, és sok tanácsot olvastam efelől, úgyhogy nekem csak egy hasznos és megbízható app vagy weboldal kéne, ahol tudnám gyakorolni a dolgot. Ha lehet egy rövid indoklást is írjatok, miért érdemes kipróbálnom az adott demo-t. Nagyon megköszönöm a válaszokat(amennyiben relevánsak és nem negatív fenn hangúak)

2016. máj. 14. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
próbáld ki a napi átlag hőmérsékleti adatokkal
2016. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Nézd, szerintem eléggé lehetetlen dolgot kérsz, ugyanis a két dolog eleve kizárja egymást:

"realisztikus demo"

-a demo az bemutató, tehát nem élesben megy, nem saját pénzzel, ergo nem reális

- a reális az meg ugye valóságost jelent


Ettől függetlenül azért lehet, hogy lesz, aki tud ajánlani valamilyen oldalt, de az, hogy a demon jól megy valami, nem jelenti azt, hogy élesben is ugyanúgy fog menni...

2016. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Plus500, Etoro demo számlák elvileg valós árakkal operálnak. De nem hiszem, hogy pénzügyi képzettség nélkül érdemes ezzel foglalkoznod. Grafikon elemzés, vállalati eredénykimutatás vizsgálata, meg egyéb olyan dolgok amik nékkül az egész csak egy szerencsejáték. Szóval ha semmilyen képzettséged nincs ami releváns, akkor keress egy brókert (persze csak akkor ha több 10-20 millió forintról van szó), vagy ha az előző állítás nem igaz akkor ott a rulett 50% azonnal, ha jót választ az ember.
2016. máj. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, remélem örömmel töltött el beletrollkodni egy semleges kérdésbe, őszintén kívánom, hogy ettől legyél boldog.

Második, a realisztikusság valóban nem szerencsés ebben a helyzetben, de arra akartam célozni, hogy egy olyan demo kéne ami jól reprezentálja a tőzsdézés mivoltát, de tényleg rosszul fogalmaztam.

Harmadik, köszönöm a tippeket, és pont azért akarom kipróbálni, mert semmi gyakorlatom nincs benne, és nem hazárdjáték végett, hanem sokkal inkább egy rutinszerű mindennapos eseményként akarom elkönyvelni azt, hogyha egyszer ténylegesen belefognék. Persze ehhez egy minimális tapasztalat(habár nem olyan, mint a való élet) nagyban segíthet.

2016. máj. 14. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan bróker céget válassz,ahol van letölthető MetaTrader4 kereskedési felület.Legtöbben azon tőzsdéznek.Ilyen broki pl Xtb,Bp forex.
2016. máj. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!