Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti, akik kereskedtek a neten,...

Ti, akik kereskedtek a neten, elvinnétek az eladott terméket az eladónak vagy menjen érte ő maga?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elvinném e a terméket a vevőnek, vagy jöjjön érte ő?


Úgy szállítanám, ahogy kifizetés előtt megállapodtunk. Ha fizette a postaköltséget, akkor postáznám, ha vállaltam a szállítást akkor szállítanám.

2016. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A városomon belül szívesen vállalok személyes átadást.
2016. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azzal nincs is baj, hogy ha megbeszéljük és igazodunk egymáshoz. Az zavar, ha a vásárló elvárja, hogy a helyébe vigyem.
2016. máj. 15. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ne vidd. Ő meg legfeljebb nem veszi meg.
2016. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párszáz forintos dolgot nem viszek házhoz. De nèhány ezer forint nekem megèr annyit hogy megmozduljak.
2016. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az zavar, ha a vásárló elvárja, hogy a helyébe vigyem."


Erre roppant egyszerű megoldás van: ki kell írni az aukcióba, hogy személyes átvétel itt meg itt:...

Ha kedvezni akarsz a vevőknek, akkor nagy, forgalmas pontokat jelölsz meg.


Én már csak háznál tudom átadni (mert a főállásom szinte egész napra leköt), cserébe szinte egész nap jöhet a vevő, ha megírja, mikor jó neki?

Ráadásul bérletem sincs. Előfordult már, hogy valaki megvett valamit 500 ft-ért, azt szerette volna, ha elviszem x helyre, csakhogy maga a jegy nekem 1.400 ft-ba került volna (városon belül, Bp). Megírtam neki, hogy ugye megérti, ha nem szeretném így elvinni? Megértette :-)

2016. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!