Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit takar az MLM (Multi-Level-...

Mit takar az MLM (Multi-Level-Marketing)?

Figyelt kérdés

Kicsit utána próbáltam olvasni, de nem igazán találta meg meg, amit kerestem. Azt olvastam, hogy ez egy tök jó dolog, mert egy kis szerencsével komoly pénzeket lehet belőle szerezni. Tegyük fel, hogy ez így van.


A tapasztaltakat véleményét szeretném kikérni, hogy mi is ez valójában, és mire számítsak?



2016. máj. 18. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az MLM nem egy "tök jó dolog", hanem egy értékesítési forma. 1000+1 cég használja.

Itt tudod elolvasni miként is működik és mik az alapelvei:

[link]


Az, hogy mire számíts attól függ, hogy melyik cégről beszélsz. A csaló cégek jelentős része választja az MLM értékesítési formát, mert könnyebben érvényesülhetnek vele a piacon.


Magyarra fordítva az MLM cégek olyan 70-80%-a silány és/vagy csaló cég és kb. 20-30%-uk ahol becsületes és jó üzlet folyik.

2016. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

'Kicsit utána próbáltam olvasni, de nem igazán találta meg meg, amit kerestem.'


Meseld mar el, HOL kerested, hogy nem talaltad? De komolyan, ha magadtol keptelen vagy a legalapvetobb informaciokat is megkeresni, hogyan akarsz barmilyen uzletbe fogni...?

2016. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"20-30%-uk ahol becsületes és jó üzlet folyik."


Tegyük hozzá ezeknél a cégeknél sincs garancia hogy minden ügynökük becsületes lenne.

2016. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalizált Ponzi-séma...
2016. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adott valami középszerű, vagy annál silányabb termék,ezt kell megvásárolnod, és beszervezned balekokat magad alá, akik szintén megvásárolják, ebből kapsz valamennyi pénzt. Ha ők is beszerveznek maguk alá még több balekot, az ő vásárlásaik, eladásaik után is kapsz pénzt (elviekben).

Gyakorlatilag meg úgy néz ki, hogy pár ezer forint "profittal" vagy nullszaldósra kijőve pocsékolod az idődet, aztán egy nap bedől az egész piramis, és a tagok közt lefelé nő a veszteség. Extrém esetben polgárháború is lehet belőle, lásd Albánia.

2018. szept. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!