Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek újra Vaterán...

Kovács Timcsy kérdése:

Hogyan lehetek újra Vaterán Teljes jogú felhasználó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám hogy inaktív lettem pár hónapja a vaterán...

Na most a párom beregisztrált és Őt is leinaktiválták beléptem édesapáméval és Őt is leinaktíválták.....

Biztosan ip cím alapján lehetett...na most már változott az ip címem és betudtam regelni,,,,na de most ha teljes jogú szeretnék lenni az hogy lehetek újból?Arra gondoltam hogy megkérem anyósomat h beregisztráljak az Ő kártyájával na de most a páromnak ugyan az a családi neve és a lakcím is ugyan az...Na most anyósom Ő még tuti nem volt Vaterán....Tehát ha az Ő kártyával berigisztrálok és a vaterán más névvel töltöm ki vagy ugyanazzal a névvel ami a kártyán van de más címmel akkor elvileg nem inaktíválnak le? Semmi sefteskesdést nem csinálok meg csináltam mindösszesen a picik ruháit meg a sajátainkat szeretném eladni...de jofogás és hasonlókon nem hirdetek...Kérem olyan válaszoljon aki erre a kérdésemre tud válaszolni! Nagyon köszönöm!


2016. máj. 20. 09:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!