Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kitaláltam egy új weboldalt...

Kitaláltam egy új weboldalt pl egy új közösségi oldalt. Kihez tudok fordulni aki meghallgatna és esetleg befektetne az ötletemben ha ő is jónak találná?

Figyelt kérdés

Kitaláltam egy új weboldalt ami még nincs és szerintem népszerű lenne kihez tudok fordulni aki nem lopja el az ötletemet és segítene esetleg?

Köszönöm



2016. máj. 21. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos el kell keserítselek, de ebben a fejlett világban, amikor már elég nehéz új dolgot kitalálni, a "szerintem népszerű" az egy nem igazán működő fogalom.

Először létre kéne hoznod az oldalt, de úgy hogy még ne tudjon senki róla.Meg kéne csinálnod jól, majd egy levédetéssel foglalkozó céget megkeresned és beszámolni nekik az ötletedről, megmutatni és megkérdezni hogy belefér-e valamelyik kategóriába.Ha igen, akkor ki kéne kutatniuk azt hogy ilyen nem talált-e még ki senki.Ha még senki, akkor levédetheted, de ez mind természetesen nem ingyen lesz.

Utána elkezdheted népszerűvé tenni az oldaladat és bízni abban hogy tényleg beválik az ötleted és tényleg egy új dolgot találtál fel.

Minden más esetben, ha olyan embert keresel meg az ötleteddel aki nem levédetéssel foglalkozik, megvan rá az esély hogy ellopja.Sajnos Magyarországon mindent lopnak.Még az ötleteket is.

Kockázatot vállalni kell, anélkül nincs siker.

2016. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod

Az a baj hogy elég sok pénz kellene szerintem az oldal létrahozásához

2016. máj. 21. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
A tunder kersztanya fogadja ezeket az otleteket. Nem akarlak arcon csapni a valosaggal, de az otleted semmit nem er. Ha minden eroforrasod megvan az otleted megvalositasahoz (es az valoban jo), akkor is legjobb esetben par honapos elonyod van mielott lemasoljak.
2016. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pl egy új közösségi oldalt...


Pl???? Azt se tudod, mit találtál ki?

2016. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kit érdekel, hogy le van e védetve! Olx, pinterest, instagram, facebook, myspace... ezekből mindegyikből van klón.


Fb magasról tesz rá, hogy lemásolták, mivel 1 milliárd felhasználókat nem tudják lemásolni... anélkül meg az oldal csak egy digitális számkupac, 100Ft-ot se ér.


"szerintem népszerű lenne"


Ha magadnak csinálod oké, de ne csodálkozz, ha csak a te szemedben lesz népszerű.

2016. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 hét alatt 11-an szarták meg a spanyolviaszt, mind a közösségi oldalak másolásában látja a tutit és retteg, hogy valaki lemásolja az ötletét :)
2016. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ötlet maga semmit sem ér, az számít, hogy megvan-e a tudásod, hogy eladd az ötleted. El ne lopja? Ha bemutatod a közönségnek, máris ellophatja valaki. A FB-ot ellopta valaki? Igen, sokan. Lett ezek közül egy is sikeres? Nem.

Ilyen tudással ami neked van, senkitől nem fogsz pénzt kapni.

2016. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Internetes oldalra gondoltam igen, de nem egy közösségi oldalra mint a facebook...
2017. márc. 21. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!