Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kozmetikában ellenőr igénybe...

Kozmetikában ellenőr igénybe vesz szolgáltatást. Mindent rendben találnak. Ugye nem kell visszaadnom a szolgáltatás teljesítéséért kapott összeget nekik, hiszen felhasználtam sok mindent a kezelés közben?

Figyelt kérdés
Köszi.
2016. máj. 23. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

"Elfogyasztotta?" Vissza tudja adni a felhasznált anyagot?

Ügyvéd tudom hogy nem adta vissza. Megnyerte a pert...

2016. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy értelmezem a mondatodat, hogy mivel felhasználtam anyagokat, ezért nem kell visszaadnom az összeget. A hivatalos papírozás megtörténik és ennyi. Ha kérik az összeget, akkor azt mondhatom, írja bele a jelentésébe, hogy a pénz nálam maradt és ebből nem lehet semmilyen gondom.

Végül is az ügyvéd is szolgáltatott.

Egy boltban az ellenőrök vissza tudják adni pl. a csomag ropit a próbavásárlás során, így az összeg visszajár, de ügyvédnél, kozmetikában, fodrászatban stb. szerintem logikus, hogy az ember nem adja vissza az összeget.

2016. máj. 23. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
dehogy kell visszaadni. Idődet, anyagköltségedet amit rá pazaroltál mégis ki fogja akkor megtéríteni? attól mert navos próbavásárló valaki, még nem atyaúristen.
2016. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

... és a plasztikai műtét árát? :)


Tök mindegy, mi történik, kapsz tőlük egy olyan papírt, ami alapján a könyvelésedben tudod rendezni az összeget.

Tehát károd nem származik belőle. :)

2016. máj. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igaz...plasztikai műtét is, meg sok minden más is.

Köszi neked is.

2016. máj. 24. 06:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem egyszer ellenőrizek. Szomszéd néni áthív. Ragaszkodik a KP fizetéshez (addig "sütiben számoltunk", vagyis sütött egy sütit és le volt tudva). Szerencsére "megszólalt a vészcsengő". Számla kiállít, pénz átvesz. A hölgy barátnője a szomszéd szobából előkerül. Jegyzőkönyv felvesz, hogy minden rendben. (Pénz marad nálam, a szomszédasszonynak azóta nem érek rá)
2016. szept. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
..pláne...szomszéd.. Nemsemmi!
2016. szept. 15. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!