Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rossz címet...

Mit tegyek ha rossz címet adtam meg eBayen & PayPalon is? :S

Figyelt kérdés
Véletlenül elírtam egy betűt (nem értem, hogy hogyan) és Mihály helyett Mihányt írtam utcanévnek... Attól függetlenül még megkapom amit rendeltem vagy esélytelen? :/

2016. máj. 24. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkapod. Feltételezem a postás észre sem fogja venni, hogy el van írva.
2016. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csakis a magyar postát érdekli, azon belül is a te postahivatalodat, ahonnan a kézbesítő kiviszi hozzád. Ő nyilván ismeri az utcákat. Az eBayes eladókat nem érdekli a cím, még az se ha Kutykurutty utcát írsz.
2016. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm a válaszod, megnyugtattál! :) Illetve még az lenne a kérdésem, hogy nővéremnek odaadják-e, mert az ő címe van megadva és mivel én nem itt lakom ezért a nevem nincs kiírva a postaládára?
2016. máj. 24. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Odaadják akárkinek aki a címen lakik (családtag), értéktől függően alá kell írni.

Ha viszont elsőre nem tudják kiszállítani, akkor a postán kell átvenni. Ehhez lakcímkártyát is fognak kérni, ha a tiéden más szerepel akkor nem tudod átvenni.

2016. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden OK, pont most érkezett meg a csomi!:D Köszönöm mindenkinek a választ, megy a zöld kéz! :)
2016. máj. 25. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!