Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minden esetben erkölcsi...

Minden esetben erkölcsi bizonyítvány igényléshez, kapcsolni kell a 30 napnál nem régebbi jövedelemigazolást?

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Párszor már kértem ki erkölcsit, sosem kértek mellé jövedelemigazolást.
2016. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az erkölcsi igénylésének semmi köze a jövedelemigazoláshoz - valamit keverhetsz...

Jól is néznénk ki: ha nincs munkám, akkor nem vagyok erkölcsös sem? :-)

2016. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy portálon olvastam, ahol ezt a postai úton beadott igénylőlapot kell feladni, az van irva, hogy ha úgymond ingyen akarom megszereznoi, akkor csatolnom kell ezt is. de akkor megkönnyebültem, az plusz idő lenne meg munka. köszönöm :)
2016. máj. 26. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap igényeltem az erkölcsit: csak a borítékhoz adott kérelmet kell kitölteni. Nem kell illetékbélyeget fizetni.
2016. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor azoknak, akik még nem tudják :-)


"2016 január 01.-től a következő okmányokat tudjuk INGYENESEN igényelni:


- személyi igazolvány


- lakcímkártya


- első jogosítvány kiadása


- diákigazolvány kiadása


- mozgáskorlátozottak parkolási engedélyének pótlása


- pedagógus és oktatói igazolványok kiadása


- mezőgazdasági és erdészeti gépkezelői jogosítvány


- erkölcsi bizonyítvány ( évente 4 alkalmmal )


- családi állapot -, vagy névváltozás miatti okmánycsere


A jogosítványunk hosszabításáért a továbbiakban is fizetnünk kell:


( "B" kategória esetén)


62 éves korig 4.000.- ft, 62 év felett 1.500.- ft. Ezt az okmányirodában vagy kormányablaknál az ügyintézéskor kell megfizetni csekken vagy bankkártyával.


Ezen felül a jogosítvány hosszabításához egészségügyi alkalmasság szükséges. Ezt leggyorsabban körzeti orvosunknál tudjuk beszerezn. Ennek is van természetesen költsége, kortól függően 1.700.- ft és 7.200.- ft között mozog. "

2016. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!