Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterás vevők, eladók, Ti mi...

Vaterás vevők, eladók, Ti mi alapján "rangsoroljátok", szűritek a keresést? Ár szerint növekvő vagy nemsokára lejáró termékek esetleg most indult aukciók vagy népszerű termékek előre, stb?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan eladtam 5-6 dolgot, de venni nem vettem semmit, így a kereséssel sem foglalkoztam igazán.
2016. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mit keresek. Általában tudom mi mennyibe kerül, meg azt is hogy az adott témakörben jellemző e az olcsó kínai hamisítvány vagy nincs.


Szóval szinte az összes keresési funkciót kihasználom.

2016. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Szóval szinte az összes keresési funkciót kihasználom."


:-)

Köszi.

2016. máj. 27. 21:22
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért még várnék ám véleményeket :-)


Igazából azért vetődött fel bennem ez a kérdés, mert a minap egy edzőcipőt szerettem volna nézni, de nem tudtam dönteni: általában az ár szerint növekvőt szoktam használni, egy bizonyos sávig (pl. egy idegennyelvű könyvnél mondjuk X ft-ig) nézem, de most pl. nem bírtam kitalálni, hogy nézzem: nem akartam márkára szűrni, az ár szerint növekvőt választottam, néztem kb. 5 ezer ft-ig, de ugyanakkor lehet, egy "jobb" cipőért talán még többet is adtam volna - de elbizonytalanodtam és aztán abbahagytam - nem volt türelmem tovább nézni...

2016. máj. 27. 23:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, de azért 2-őt beraktam megfigyelésbe, de egyik sem az a "EZ KELL NEKEM!" fajta :-)
2016. máj. 27. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi mi alapján rangsorolunk ha vásárolunk annak sok köze nincs ahhoz, hogy neked mire van szükséged.


Én pl bizonyos terméktípusokat vásárolok a vaterán (nagy ritkán), ahol a termékkategória átlagára kb 500 Ft, de engem csak a pártízezres tételek érdekelnek, mert azok jó eséllyel már hasonló termékekből tartalmaznak nagy csomagokat, sokszor nyomott áron, és én üzletben továbbértékesítem őket.

Így pl én az ár szerint csökkenőre teszem, mert a legdrágább tételek érdekelnek (ami gyakran még így is olcsó, illetve nem kell versenyeznem a kishalakkal).



Az hogy neked mire van szükséged te tudod. Te tudod, hogy mennyit szánnál a cipődre, milyen típust szeretnél, milyen márkát, milyen anyagból. Hiába írom, hogy én csak a 20-50 ezer közötti kategóriát nézném, vagy csak az Ecco márkát, ha téged teljesen más érdekel.

2016. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, értem én, egyszerűen csak kíváncsi voltam, ki mi alapján szűr... :-)


Ez pl. nagyon érdekes, amit írtál - eszembe nem jutott volna ilyen, hogy a legdrágábbra is szűr valaki. Engem nem csak a saját nézőpontom érdekel - azért nem írtam ki eleve a kérdésbe, hogy miért kérdeztem.

(amúgy nagyon szeretem a lejárt aukciók - licitált termékek keresőt is, ahol meg tudom nézni, mi mennyiért ment el)

2016. máj. 29. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!