Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kihez/milyen szervezethez...

Kihez/milyen szervezethez fordulhatok, ha az a gyanúm, hogy a boltban hamis ezrest adtak vissza?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 21:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Már kijöttem a boltból, amikor észre vettem. A vízjel meg a fekete csík látszik, ha fény felé fordítom, de nem csillog az fémes csík, és nem is fémes, hanem zöldes-kék színü.
2016. máj. 27. 21:25
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Attól még nem biztos, hogy hamis. Postán meg tudják nézni Neked UV lámpával.
2016. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És nem fognak engem gyanusítani? Esetleg hülyének nézni?
2016. máj. 27. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem biztos, hogy hamis. Ha meg az akkor is simán tudsz vele vásárolni, mert az ezrest sehol nem nézik UV alatt.
2016. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a többi biztonsági elemet is:

[link]

2016. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Négyes, UV fény alatt valóban nem nézték, de nekem a Teszkóban egyszer valami új betanuló pénztároscsaj a fény felé tartotta az 500-ast, úgy vizsgálta :P


Erre úgy vágtam vissza, hogy én meg a kétszázas érmével tettem ugyanezt, amit visszaadott :P

2016. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez az ún. hologramfólia hiányzik, meg az illeszkedőjelnél semmi változást nem látok, meg a metszetmély nyomtatásnál semmit nem tudok kitapintani.
2016. máj. 27. 22:31
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Szabadulj meg tőle gyorsan, vidd be a postára, nem hinném, hogy hamis . A fémes csík zöldes elszíneződése, "öreg, régi" papír pénzeknél szokott előfordulni, nem is nagyon szabadna forgalomban lennie .
2016. máj. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Tobbször is találkoztam már zöldes csíkú ezresekkel. Semmi probléma sincs velük.
2016. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!