Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kereshetek pénzt?

Hogy kereshetek pénzt?

Figyelt kérdés

16 vagyok, de a szüleim nem engedik, hogy dolgozzak nyáron. Szerintetek, mit tehetek, hogy legyen egy kis plusz zsebpénzem?

(Perverz hozzászólások nem érdekelnek...)



2016. máj. 29. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem engedik? Meg miért nem?
2016. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tanulj jobban, hogy engedjék. Van egy olyan érzésem, hogy azt hiszik, hogy a tanulás rovására menne a munka.
2016. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, hogy a szüleid engedélye nem kell ahhoz, hogy dolgozz.
2016. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy gondolják, hogy felnőttként fogok eleget dolgozni és inkább élvezzem a nyarat a haverjaimmal.

A suliban meg jól tanulok, nem menne a rovására :)

2016. máj. 29. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Munka nélkül nincs pénz csak szerencsejátékból meg zsebpénzből. Gondolom te is sejted ezt 16 évesen. Több zsebpénzed meg úgy lehet, hogy ha többet adnak.
2016. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve eladhatsz pár cuccot.
2016. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 potyike ***** válasza:
1958-tól 62-ig jártam középiskolába,minden nyáron dolgoztam,napi 6 órát és nem is könnyű munkát./szenet lapátoltam-Apámnak az volt az elve,hogy ismerjem meg a kemény munkát és tanuljak szorgalmasan.62-től 67-ig egyetemista voltam,minden nyáron dolgoztam,mint leendő közgazdász a közigazgatásban.A fiatalt a munka ösztönzi.
2016. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!