Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kecskeméti postán aprópénzt...

Kecskeméti postán aprópénzt és ezreseket, ha be szeretnék váltani húszezresekre akkor milyen formában vigyem be az aprót?

Figyelt kérdés

Gáz, ha befőttes üvegben viszem? :D

Ha besodrom a pénzt, akkor meg hogyan?



2016. máj. 31. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Gáz. Ha már annyi pénzt váltasz be, akkor rollnizd!


Egyforma érmékből csinálj fehér papírba tekerve maréknyi rudakat, mintha egy rúd Halls cukorka lenne. :) És mindig kerek összeg legyen, a papírra meg írd rá mennyi pénz van benne.


De amúgy szokott díja lenni az ilyen váltásoknak x összeg felett. Egy régebbi cikk: [link]

2016. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez jobb: [link]
2016. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. máj. 31. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagypostára viszed, ahol van pénzszámoló, be lehet vinni befőttes üvegben is,de címletenként szét kell válogatni. (Nem fognak neki örülni!) Rolnizva már jobban elfogadják. az 5, 10, 20 és 50 Ft-osokat 50-esével, a 100-ast 20-asával. a 200-as 40-esével kell rolnizni. Az előző válaszolók linkjei már rég nem érvényesek. [link] Ráadásul az apró beváltásának díja az érték több mint 7 %-a
2016. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De ha tenyleg igazi taho akarsz lenni, akkor csekket adsz fel vele, mert ugy, mint fizetoeszkozt, el kell fogadniuk, barmennyi darab/osszeg is.


De a kerdesedre valaszolva: nem gaz, csak parasztsag. Ha mar olyan sok van, fogd meg es rollnizd be, ahogy az elottem szolo irta. Hany darab van benne, milyen cimlet, neved es cimed. Kitoltetnek majd veled egy kotelezo nyilatkozatot, hogy vallalod, hogy a darabszam stimmel a rairttal.

2016. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap elintéztem, mert sürgős volt. Nem rolóztam be őket, hanem külön papírzacskóba vittem be. Kedves volt a hölgy, ha nem is örült, nem mutatta ki.
2016. jún. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!