Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igaz hogy ha ebayon nem jön...

Igaz hogy ha ebayon nem jön meg a termék s visszaigényeltük a pénzt majd mégis megjön akkor megtarthatjuk s ez ajándék, vagy ez csak a vásárló inkorrektsége?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez inkorrekt
2016. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
általában ami nem jön meg kijelölt időn belül.. az nem is fog utólag sem. Én legalábbis eddig így tapasztaltam.
2016. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, inkorrekt. Az eladó semmit nem tehet róla, hogy a posta lassan dolgozik.
2016. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem az általánosságban megtörténő dologra vonatkozik a kérdés hanem egy ilyen speciáis esetre mikor utólag megjön.

csak mert azt hallottam h ilyenkor a termék vigaszdij a késésért. akkor ez téves infó?

2016. jún. 7. 12:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez mitől speciális?
2016. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

attól hogy a 66-os eddig nem ezt tapasztalta.


[link]

2016. jún. 7. 17:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem 1x volt olyanom,hogy nem jött meg időben a termékem /hetek-hónapok teltek el/visszakaptam a pénzem,értékelést is leadtam majd megjött..és eddig egyetlen egyszer sem kellett kifizetnem..mert mindig jeleztem az eladónak ha megjött időközben
2016. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vigasz díj? Nem az eladó hibája ha megakad valahol. Lényegében ez lopás. Igaz, hogy általában 1-10$ ért vásárol a legtöbb ember, de attól még teszem azt neked elküldene valaki pl egy LCD TV-t, és jajj nem jött meg, tessék itt az ára bocsánat. Majd mégis megjön. Te boldogan örülnél az ajándékodnak? Értesíteni kell az eladót róla, és visszautalni a jogos pénzét, ha minden rendben.
2016. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tőlem 1x sem fogadta el egy eladó sem..mivel hónapokkal később kaptam meg a terméket..és a türelmemért cserébe nem kellett kifizetnem,hiába is kértem!Ez nem lopás de mindegy..na meg amikor fel sem adják a csomagot..
2016. jún. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ha az eladó engedi meg akkor valóban nem lopás

csak nekem valaki azt mondta eleve ez a szabály

ezt akartam tisztázzni

2016. jún. 13. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!