Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy keresek pénzt 14 évesen?

Farkascsaj2001 kérdése:

Hogy keresek pénzt 14 évesen?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és Penny board -ra gyüjtök csak 1000ft -om van és 10ezer kellene hogy gyüjtsem össze?

#vásárlás #pénz #gyüjtök.penny
2016. jún. 8. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
kérj anyádtól
2016. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is kérj anyukádtól pénzt, 14évesen nem tudom, hogy hova tudnál elmenni. :))
2016. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, már nem aktuális, de ha valaki idenéz, azoknak tipp: nagyszülőknek, szülőknek, rokonságnak vagy nagyon jó ismerősöknek lehetne segíteni házimunkával, bevásárlással, kertimelóval, amiért megegyeznétek egy órabérrel. Pl: fűnyírásért kapsz 2ezret, fél órás mosogatásért 500Ft, porszívózás szobánként 500ft stb... - persze ez csak példa pénz, de én ha most lennék 14 éves ennyit kérnék ezekért vagy amennyit megengedhetnek maguknak - már 100forint is több mint a semmi.
2021. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!