Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire szabályos az, hogy...

Mennyire szabályos az, hogy egy gyártósori munkást, beosztanak öt vagy hat nap egymás után tizenkét órában éjszakásnak?

Figyelt kérdés
Lehet a téma választás nem jó, de azért összefügg az egészséggel
2016. jún. 9. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyire.

De sajnos a magyar valóság az, hogy ha neked ez nem tettszik, akkor felmondhatsz.

2016. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire szabályos az ha valakit napi 16 órát dolgozik 7napon át? . és csak aludni jár haza? Én 12 órára kapok 7 ezret 16 órára 9 ezret. Ilyen Magyarország .
2016. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szabályos, de nem nagyon van olyan munkahely (főleg a nyári szabadságolások alatt) ahol ez nem fordul elő.

Nekem 24 órás műszak után rögtön még 3 éjszaka is be van írva, pedig én közalkalmazott vagyok. Egészségügy, tehát felelősség is van rajtam, nem kevés.

De pl a vendéglátásban dolgozók is tudnának is mesélni.

Üdv Magyarországon.

2016. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát miért nem hagyod ott a munkahelyet ha rámegy az egészségedre? Keress olyan munkát ahol nem dolgoztatnak ennyire és jól fizetnek!!!
2016. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyről vannak kilépők. Egyszerűen nem értem legalább búcsúzóul miért nem lehet őket felnyomni a francba ?
2016. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!