Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen gyors pénzkereseti...

Milyen gyors pénzkereseti lehetőségekről tudtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 22 éves vagyok egyetemista, és nem melózok mellette, viszont plazmát adok heti egyszer alkalmanként 4.000 ft. ami nekem bőven elég a szórakozásra. Viszont most egy hónapig nem adhatok szóval azon gondolkodtam, hogy milyen ilyen lehetőségekről tudtok esetleg? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jún. 9. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Add el a fél vesédet.
2016. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elmész dolgozni.
2016. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
add el a spermádat
2016. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
AAA Tuti, hogy nem megyek el dolgozni, ezért is tettem fel a kérdést nincs kedvem megkeseredett emberek között tengetni napjaimat, de azért köszönöm. Spermaadáshoz elég hosszú procedúra kell, a vesés dologra inkább nem is reagálnék. Valaki további opciókat tud esetleg?
2016. jún. 14. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem hogy vesznek fel embereket ennyi ésszel egyetemre...
2016. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Például ön miatt sem mennék el dolgozni. Tipikus alfaja az előítéletes és percepciókkal teli egyednek akik még ha egy szót nem váltottak a másikkal rögtön leszűrnek (hamis) következtetéseket. Gratulálok, ön valóban egyedülálló, valaki aki a kérdésre is válaszolna (ha van módjában) azt megköszönöm.
2016. jún. 15. 02:38
 7/8 illegaliste13 válasza:
Menj el férfi prostituáltnak :DDD Ne felejts el kotont venni.
2016. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"legyen pénz, de dolgozni ne keljen érte"- Akár hiszed akár nem, ez elég sokat elárul egy emberről...
2016. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!