Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudok Bitcoint venni...

Hogy tudok Bitcoint venni online felületen bankkártyával?

Figyelt kérdés

Pár napja feltettem a gépemre a Bitcoin Core programot, ami a Bitcoin rendszer gerince. Több helyen is olvasgattam a témában, de nem találtam olyan egyértelmű leírást ami alapján eligazodtam volna.

A lényeg az, hogy szeretnék venni bankkártyámmal némi Bitcoint és azt szeretném, hogy ez megjelenjen a Bitcoin Core programban a számítógépemen. Olvasgattam, hogy vannak ilyen feltöltő weboldalak, de számomra nem túl egyértelmű, hogy ezek a weboldalak egy esetleges online Bitcoin pénztárcát töltenek fel,... vagy a gépemen már meglévő Bitcoin pénztárcámat is fel tudom velük tölteni? Szóval számomra ez elég kusza.

Valamint még az is lényeges, hogy olyan felületen tudjam feltölteni, ahol nem kérnek tőlem személyazonosság igazolást! Nem szeretném mindenféle weboldalnak megadni az igazolványaim másolatát!

Szóval aki benne van a témában, az ha tud, akkor kérem segítsen nekem!

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 13. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Bankkártyával azért nem nagyon foglalkoznak az ilyen oldalak, mert rizikós. Visszavonhatóak a tranzakciók.

De pl. ha átutalással szeretnél, [link] nekem bevált

2016. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

coinbase.com

Elvileg online is tudod náluk tárolni a bitcoinjaidat meg a saját gépeden / adathordozódon is.


Meg kell mondjam, én próbáltam regisztrálni hozzájuk, de kell nekik valamilyen lefényképezett igazolvány. PC-n webkamerával el se tudtam küldeni, mobilon meg mindig visszadobta hogy talán túlterhelt a szerver (nem emlékszem már) Minden esetre amikor lelkes voltam, nem sikerült, a kezdeti lelkesedés elmúltával pedig már nem is akarok annyira bitcoint venni :)

2016. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!