Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » S. O. S barátnőmék ma mentek...

S. O. S barátnőmék ma mentek ki Németországba, és elloptak tőlük 300 eurót azok, akik a táskákat ellenőrzik. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Már nincsnenek Magyarországon.

2016. jún. 20. 15:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem leírni hogy a Ferihegyi reptéren voltak de gondolom az magától érhetődő..
2016. jún. 20. 15:10
 2/8 A kérdező kommentje:
Jézusom..Liszt Ferenc repülőtér bocsi, kicsit összezavarodtam.
2016. jún. 20. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
90 000 forinttal mentek csak ki Németországba? Meg biztos az ellenőrök lopták ki vagy csak keresni akartak gyorsan egy felelőst?
2016. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem ezt mondta. Akkor tűnt el amikor a táskákat nézték át.
2016. jún. 20. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez orbitális baromság. Ha el is loptak volna az ellenőrzésen pénzt tőlük, azt azonnal, helyben kell jelenteni, ott visszanézik a kamera felvételeket és ügy megoldva. Így hogy nem jelezték senkinek ezt, kizárt hogy igazat mondanak. Egyszerűen örülnének a potya 300 €-nak.
2016. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Kézipoggyászból vagy feladott bőröndből?


Kézipoggyászból kizárt. Bőröndbe meg nem teszünk értéket, mert szeretnek lopkodni a csomagkezelők, ez sajnos közismert.

2016. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondom én csak annyit tudok, hogy eltűnt a pénz amikor a táskákat nézték át. Ők is tudják hogy így Németországból nem sok mindent tudnak csinálni. De nem úgy ismerem őket mint akik hazudnának pénzért. ...

Azért kössz a segítséget.

2016. jún. 20. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kézipoggyászból biztos nem vettek ki semmit, az egyszerűen nem életszerű. Ki se nyitják a táskákat.
2016. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!