Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A League of Legendshez tartozó...

A League of Legendshez tartozó bolt ahol a játékkal kapcsolatos dolgokat lehet venni (pólók, pulóverek) mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Még nem vásároltam tőlük semmit de szeretnék rendelni egy pólót, de ahogy láttam csak Credit Card vagy PayPal kártyával való vásárlási lehetőség van. Ha megrendelem egyből ki kell nekik fizetni és utána küldik vagy hogy működik ez?

Esetleg valaki rendelt már onnan valamit?

előre is köszönöm a válaszokat

[link]


2016. jún. 22. 23:39
 1/3 anonim válasza:

Szia, mi barátommal rendeltünk kb 3 hónapja 2 pulcsit.

Muzulmán barátaink miatt viszont első körben csak egy értesítés jött, hogy késik a csomag majd a nagy melegekben kicsit több mint egy hónappal késöbb megjött a csomagunk JA és a méret is stimmelt, úgyhogy nagy az öröm, bár most megvárhatjuk a hidegebb időket... Na a lényeg, kérdésedre a válasz: Igen, megbízható és előre kell kifizetni. (Mi paypallal vásároltunk)

2016. jún. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is rendeltem és megbízható teljesen
2016. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megrendeltem a cuccot és az lenne még a kérdésem hogy kb mennyi idő múlva érkezik meg?
2016. jún. 23. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!