Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van/volt itt valaki játékfüggő...

Van/volt itt valaki játékfüggő? Póker, sportfogadás, kaszinóra gondolok.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat,történeteket szivesen fogadnék

2016. jún. 28. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy függő voltam-e, de egy időben elég sokat pókereztem. Százezreket nyertem és buktam is. Egyszer elbuktam 2000 dollárt 1-2 nap alatt, amit előtte majd egy évig tartott összenyerni, aztán abbahagytam.

Elkezdtem rulettezni. Másfél év alatt buktam olyan 2000 euro-t, mire megértettem, hogy soha semmilyen stratégiával nem fogok nyerni. Azóta azt is abbahagytam.

2016. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megosztottad negativ tapasztalatod. En most legutobb 4ezer ft indulo tőkéből két nap alatt kozel 70 ezret. Viszont ugy latszik ez torvenyszeru h konnyen jott penz konnyen megy,enis elbuktam...
2016. jún. 28. 21:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoval plusz 70ezerbol nullszaldoban zartam az elmult egy hetet,ez bosszant most.
2016. jún. 28. 21:09
 4/5 A kérdező kommentje:
(sportfogadason)
2016. jún. 28. 21:13
 5/5 anonim válasza:

Hát, én nem tudom, talán ez már függőségnek számít..

Hetente többször megyek kaszinóba, leginkább Black Jackezek és rulettezek, persze van, amikor nyerek, de aztán elbukom, 10 hónapja járok, már legalább félmilliót buktam összesen, de nem tudom pontosan. A legnagyobb baj, h szeretek játszani..

2016. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!