Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkaügy, ifjúsági garanciális...

Munkaügy, ifjúsági garanciális program hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pályakezdő vagyok, 25 év alatti, es találtam is munkát ahol alkalmaznának, es mondta a leendő munkaadóm, hogy előtte intézzem el a munkaügynél ezt a programba valo regisztrálást. Voltam bent, regisztráltam (illetve ki töltöttem egy papírt), de mivel fogalmam nem volt, hogy ide kellenek az iskolai bizonyítványaim, meg az eddig munkahelyekrol igazolás igy holnap kaptam új időpontot. Aki benne van a programban elmondaná, hogy pontosan ennek mi a célja, hogy működik es most hogy jelentkeztem mi a teendő? Előre köszönöm a válaszokat

2016. júl. 4. 13:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!