Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fizetős lett a jófogás? Nem...

Fizetős lett a jófogás? Nem tudok levelet elküldeni, egyből kiadja a telefonszám hitelesítést.

Figyelt kérdés

' A hitelesítést követően egy ajándék Előresorolás kupont küldünk Neked email-ben.


Az SMS küldése nem emeltdíjas, normál tarifával küldhető.


Telefonszámod hitelesítésével segítesz növelni a felhasználók közötti bizalmat, valamint megakadályozni az esetleges visszaéléseket az oldalon.'



2016. júl. 6. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Miből vontad le a következtetést, hogy fizetős lett?


"Telefonszámod hitelesítésével segítesz növelni a felhasználók közötti bizalmat, valamint megakadályozni az esetleges visszaéléseket az oldalon."


Ennyi történik.

2016. júl. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
szövegértéssel nagy gondjaid lehetnek.
2016. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Abból szűrtem le, hogy fizetős lett, mert nem engedett továbblépni, és nem is küldte el az üzenetemet az eladónak, hanem kiadta a telefonszám hitelesítést, és, hogy egy telefonszámra küldjek el egy bizonyos kódok.

Köszönöm, de nincs semmi probléma a szövegértésemmel, nem is értem minek szólsz bele, ha nem tudsz normálisan beszélni az emberekkel.. Neked meg lehet pár kéne, hogy ne unatkozz, nem?

Mára megoldódott, már nem ad ki ilyen hitelesítést, egyből elküldi! :)

2016. júl. 7. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy pénzbe kerül,ha jobban megnézed beírsz egy hamis számot kéri hogy küldj egy kódot el egy megadott számra.Tehát neked kell kezdeményezned az sms küldést amiért fizetned kell.Rabló tetű banda.Nem érdemes eröltetni aki hírdet adjon meg egy telefonszámot e-mail címet,ha nincs akkor csessze meg.A hírdetés feladásnál most ebben az esetben nem tudom mi van mert most már nem hírdetek de ez az oldal is egyre tetvebb lesz.Szerkeszteni megújítani egy hirdetést is már nem könnyebb hanem egyre nehezebb lett amikor hírdettem még ott.Most már egy szimpla üzenetküldés is egy katasztrófa az oldalon.
2016. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm a normális válaszát! :)

Sajnos, tényleg úgy tűnik, hogy fizetős lett, mert megint nem enged elküldeni egy tetves üzenetet az eladónak.

Egyre és egyre szarabb, régen az apród volt a legjobb, legegyszerűbb!

2016. júl. 7. 16:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is hasonló problémám van. Tehát ha nem akarunk előresorolási kupont kapni, akkor sem lehet válaszolni a hirdetésekre. Már pedig nem küldök sms-t senkinek sem azért, hogy sokadiknak válaszoljak.

2016. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Én már nem is idegesítem magam, egy kalap szar az egész!

Közösségi oldalakon vannak mindenféle csoportok, ott ingyenes a hirdetés, és még el is viszik a kínált terméket, jófogáson meg kb. semmit nem tudtam eladni..

2016. júl. 12. 23:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Most én is ezzel a problémával küzdök. Sikerült valahogy megoldani?

(Mivel nekem feltöltőkártyás telefonom van, ami jelenleg 13 Forint van, muszáj lenne legalább 1500 Forinttal feltöltenem hogy tudjak küldeni 1 SMS-t. Ennyit nekem nem ér az egész.)

2016. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sikerult.

Letoltottem a jofogast a play aruhazon, es azota tudok levelet kuldeni.

2016. nov. 15. 23:37
 10/10 anonim válasza:
Én most kaptam először ilyen Előresorolás kuponkódot, ezzel mit lehet kezdeni?
2016. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!