Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal kártya aktiválás?

Paypal kártya aktiválás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék kártyát kapcsolni a paypal fiókomhoz, az addig világos, hogy ehhez 400 Ft-ot átutalnak a paypal egyenlegemre a bankszámlámról és annak a tranzakciónak a leírásában lesz majd a 4 jegyű kód amivel aktiválhatom. Ez a tranzakció meg is történt , néhány napig előjegyzett kártyaforgalom volt, majd zárolás lett, ekkor megtudtam nézni az átutalás részleteit már, de csak azonosító, csekkszám, az összeg, dátum és közlemény volt, de egyikben se találtam semmilyen 4 jegyű kódot (a közleményben csak annyi volt, hogy "előjegyzett tranzakció"). Én keresem rossz helyen a kódot, vagy ezt online nem is fogom látni és személyesen kéne elkérnem a bankban (ha számít, az OTP-ről van szó), esetleg teljesen más a baj?
2016. júl. 7. 00:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott, mostanra már megjelent tranzakcióként is és ott van a kód.
2016. júl. 7. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!