Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Mikor váltsam be a fontot?

SOS! Mikor váltsam be a fontot?

Figyelt kérdés
Több száz ezer forintom van fontban. Én meg most kapcsolok, hogy a szavazás miatt meredeken zuhant. Fog ez még nőni, várjak még, vagy váltsam át most, amint lehet? 1 év múlva lenne rá szükségem, forintban, addig tudok max várni, tehát idén még nem kell, de félek, hogy ez már csak esni fog.
2016. júl. 7. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha valaki biztosra meg tudná mondani, mi fog történni a jövőben, az biztosan jól meggazdagodna a tőzsdén.

Mivel jós nem vagyok, csak évekig tőzsdéztem, egyet tudok: Semmiképpen nem váltanám be egy pánik kellős közepén a pénzem. Ha egy év múlva kell csak, akkor szerintem még várj...

Mivel nem nagyon akaródzik egyik politikusnak sem kivezetni Angliát az Unióból, ezért én még várnék...

Persze ezt csak én gondolom így...

2016. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!