Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bankszámla nélkül tudok...

Bankszámla nélkül tudok online vásárolni esetleg házhozszállítással, és ha igen, hol?

Figyelt kérdés
Még új vagyok ezen a téren,szóval hülye is.
2016. júl. 10. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Vàsàrolni tudsz, csak fizetni nem. Tehát megrendelsz valamit, akkor azt neked kihozzàk, es helyszìnen fizetsz a futárnak.
2016. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majdnem minden helyen van utánvétes fizetés,ugyhogy tudsz.
2016. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én viszont azt nem értem, hogy ha online akarsz vásárolni, akkor miért nincs/nem akarsz bankszámlát?

Ugyanis az utánvétes vásárlás vagy futár általában drágább, ezért simán kijön belőle 1 havi számlavezetési díj.

Pl. postai csomagautomatába 450 ft/csomag, futár/utánvét 1.000 ft körül.

Kényelmesen, otthonról elutalhatnád a pénzt és csak várod a terméket :-) Pl. Vaterán, ahol sok termék van feltéve 1 ft-ért, egy csomó mindent meg tudnál venni olcsón, nos ott pl. nem nagyon van utánvét.

Ha esetleg fiatalkorú vagy, az nem akadály, mert pl. OTP-nek is van Junior számlacsomagja.

2016. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néhol vannak egyéb fizetési opciók is, pl ha olyat látsz, hogy Paysafe card. Az úgy működik, hogy bemész itt egy forgalmazó helyre, kifizetsz egy összeget, kapsz egy kódot, amit csak be kell írni vásárláskor, és máris ki van fizetve. Nem sok helyen forgalmaznak ilyet, nekem itt Pesten egy benzinkútnál sikerült venni.
2016. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!