Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szobalányok, szállodai takarít...

Szobalányok, szállodai takarítok! Mennyire kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm által kaptam egy ajánlatot, és nagyon szeretnék kimenni dolgozni, de sajnos tapasztalatom az nincs, viszont elszánt vagyok, és nagyon kellene a pénz, mert anyagi gondokkal küszködök.


25-30 szobát kellene kitakarítani egy 3*-os szállodában, körülbelül 20 perc alatt, viszont nem egyedül, hanem párban. Egyikünk a hálót, másikunk a fürdőt takarítaná. Ezt napi 6 órában.



2016. júl. 10. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti, hogy egy percetek sincs egy szobában..

Fürdő: WC-papir, törölköző, szemetes ürítése

Háló: Ágy bevetése, szemetes ürítés


Szoktam hotelekben aludni, kb. ezt csinálják, felmosni,sepregetni sztem hetente szoktak

2016. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20perc/szoba?Sztenderd idő, meg lehet csinálni. munkaidőben úgyis dolgozni kell, nem lazsálni.
2016. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
20 perc szobánként 2 főnek? Nagyon kényelmes munkatempó! 16 szobás panzióban dolgoztam egyedül, gyakran délelőtt 10-kor távozott egy csoport, délután 2-re jöttek az új vendégek, addigra készen kellett lenni mindennek. Megoldottam.
2016. júl. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!