Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 évesen tudok diákmunkára...

16 évesen tudok diákmunkára menni egy Budapesti strandra?

Figyelt kérdés

Azon belül melyikbe?

És mit lehet majd csinálnom?


2016. júl. 11. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, napoznod kell majd, meg néha fürdeni egy kicsit...



(miért pont strandra? a konyhai kisegítő meló ugyanolyan mint máshol, a normális melók pedig egy ilyen helyen elég protekciósak. egyébként jövőre majd mehetsz, ilyenkor már késő elkezdeni keresni)

2016. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is hogy jövöre megyek csak most elkezdtem keresgélni hogy még is miféle meló lenne jó. Amúgy állatkertbe önkéntesne csak 18 éves kortól vesznek fel?
2016. júl. 11. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Állatkertbe önkéntesnek hosszú távon 18-tól mehetsz, rövidebb távon (50 óra közmunkáért) pedig alatta is. Viszont azt ne felejtsd el, hogy önkéntesként nem kapsz érte semmit. Mármint az élményt és a 2 tök jó pólót leszámítva :).

Strandra általában a Palatinus és a Római fürdő, szokott diákmelós lenni. Megkeresed a diákszövetkezeteket, és megkérdezed, hogy melyiknél van. Ha nincs úszómesteri vizsgád, akkor valószínűleg csúszdaőr leszel, vagy jegyellenőr. Szerintem mindkettőnél egyértelmű, hogy mit kell majd csinálnod.

2016. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!