Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayre lehet olyan hirdetést...

Ebayre lehet olyan hirdetést felrakni mint például "vállalok személyre szóló teáscsésze készítést"?

Figyelt kérdés
vagyis nincsen meg a teás csésze, csak a vállalkozásom hírdetném

2016. júl. 15. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Amúgy a kézműves cuccokat inkább az etsy-n szokták hirdetni, de ott is meg kell adni legalább egy képet, hogy kb. milyet csinálsz. Én nem vennék olyantól, akinél nincsenek képek.
2016. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyat láttam, hogy pólónyomást, mobiltokra fotónyomást vállalnak, vagy egyedi feliratos falmatricat készítenek.

Szerintem bizonyos határokon belül lehet, tehát megadod hogy kb milyenek, teszel fel fotókat, megírod, hogy még milyet lehet kérni.

2016. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!