Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van Magyarországnak bármiféle...

Van Magyarországnak bármiféle üzleti kapcsolata Izlanddal?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, értelmes kérdés a köbön, de érdekelne. Leginkább azért, hogy van-e bármilyen izlandi vállalkozásnak/egyéb munkahelynek irodája/valamije Magyarországon illetve fordítva? Vagy van-e olyan munkáltató (nyilván lennie kell?) ami mindkét országban jelen van és ezáltal van lehetőség az egyik országban dolgozónak munkaügyben a másik országba költözni?

~ nem így akarok kijutni Izlandra, a kérdés nem erről szól, csak kíváncsi vagyok ~



2016. júl. 16. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármit is mond a kormány erről üzleti kapcsolata nem az országnak van, hanem cégeknek. Bizonyára akad olyan vállalkozás aminek van izlandi érdekeltsége, valószínűleg főként turizmusban lehet ilyesmit találni
2016. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem nem a kormány mondta, csak ennyire sík.lye vagyok a témához ^^" Igazából egy történethez kéne.

Akkor azt mondod, inkább turizmus?

Vagy valaki tud esetleg konkrétan ilyen céget? Vagy azt, hogy hogy kereshetnék ilyet?

2016. júl. 16. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Cserébe a történetből majd kérnék egy példányt. :)

2016. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszii! Szuper!

Igazából ez mellékesebb mert csak indik kell arra, hogy egy izlandi család mi a frászért telepszik le Magyarországon.

De ha kész, megy egy példány ;) csak ne lepődj meg akár egy év múlva :D

2016. júl. 17. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!