Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi a szakképzett közfoglal...

Mennyi a szakképzett közfoglalkoztatott havi netto bére?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 12:46
 1/6 Morzsa ***** válasza:
Én érettségivel és 2010-ben szerzett okj-s bizonyítvánnyal lettem közfoglalkoztatott. Amit havonta utalnak az pontosan 52685 ft.( adminisztrátori munkát végzek jelenleg) Én úgy értelmeztem itt a neten,hogy csak annak jár az alap közfoglalkoztatotti bér,aki csak 8 általánossal rendelkezik.Akinek már van szakképzettsége annak már a bruttója 100000 felett van,és kézhez kb.66 ezret kellene kapnia. Én fél éven keresztül kaptam ezt a pénzt,utána lecsökkentették.
2016. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron változtattak valamit, nem mindegy milyen okj-és végzettséged van, lehet azért csökkent, nekem is volt olyan munkatársam, akinek ez miatt csökkent a fizetése akkor. Nekem pl a diplomám, ami közgazdász nem volt jó irodai munkára, ehelyett a pénzügyi-számviteli ügyintézői papírt fogadták el, érdekes és értelmetlen egy rendszer. Milyen okj tanfolyamra jártál?
2016. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A szakképzett közfoglalkoztatottak havi bruttó bére 101.480 Ft., ez adókedvezmények nélkül 67.000 pár száz forintra jön ki nettóban.

Egyébként az első válaszolónak mondanám, hogy a szakképzetteknek nem elég most már egy érettségi, hanem kell olyan végzettség, amilyen szakterületre kívánnak alkalmazni. Adminisztrátornak mindenképp kell legalább egy OKJ-s gépíró vagy számítógépkezelő bizonyítványának lenni.

2016. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morzsa ***** válasza:
Vendéglátásban szerzett okj-s bizonyítványom van.
2016. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra sajnos nem adják meg a magasabb bért.
2016. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsa ***** válasza:
Megkérdeztem a főnököt,hogy mikor kapom vissza az elvett pénzt. Azt mondta,hogy állítólag év közben,nem emelhet,csak szerződés hosszabításkor...ami februárban lesz.Vagyis ha akkor megemelik,végig dolgozom a márciust,és az áprilisban utalt fizetésem már úgymond "magasabb" lesz...
2016. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!